Rozlosování 2015/2016
15. kolo 22.01.2016 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
O2A1501 | Panama Boys Brno | Sokol Saňaři Sokolnice | 24.01. 17:15 | NE | SH Maloměřice |
O2A1502 | FPO Blansko | Orli BeF Kotvrdovice | 22.01. 20:45 | PÁ | SH Blansko |
O2A1503 | Tomson STŽ Brno | TJ Studnice | 23.01. 21:15 | SO | SH Brno Bohunice |
O2A1504 | FK Orli Bučovice | Slovan Brno | 12.02. 20:00 | PÁ | SH Vyškov - Purkyňova |
O2A1505 | Remos Oslavany | SK Líšeň Brno | 23.01. 20:15 | SO | SH Ivančice |
O2A1506 | 1. FTD Oranjes Dubňany | Gladiators Brno | 23.01. 18:00 | SO | SH Dubňany |
16. kolo 29.01.2016 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
O2A1601 | Sokol Saňaři Sokolnice | 1. FTD Oranjes Dubňany | 29.01. 18:45 | PÁ | SH Rousínov |
O2A1602 | Gladiators Brno | Remos Oslavany | 31.01. 19:00 | NE | SH Brno Střední |
O2A1603 | SK Líšeň Brno | FK Orli Bučovice | 30.01. 18:30 | SO | SH Rousínov |
O2A1604 | Slovan Brno | Tomson STŽ Brno | 29.01. 19:45 | PÁ | SH Pohořelice |
O2A1605 | TJ Studnice | FPO Blansko | 31.01. 19:15 | NE | SH Vyškov - Purkyňova |
O2A1606 | Orli BeF Kotvrdovice | Panama Boys Brno | 29.01. 19:30 | PÁ | SH Jedovnice |
17. kolo 05.02.2016 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
O2A1701 | Orli BeF Kotvrdovice | Sokol Saňaři Sokolnice | 05.02. 19:30 | PÁ | SH Jedovnice |
O2A1702 | Panama Boys Brno | TJ Studnice | 07.02. 17:15 | NE | SH Maloměřice |
O2A1703 | FPO Blansko | Slovan Brno | 05.02. 20:45 | PÁ | SH Blansko |
O2A1704 | Tomson STŽ Brno | SK Líšeň Brno | 05.02. 20:00 | PÁ | SH Brno Bohunice |
O2A1705 | FK Orli Bučovice | Gladiators Brno | 05.03. 18:00 | SO | SH Vyškov - Purkyňova |
O2A1706 | Remos Oslavany | 1. FTD Oranjes Dubňany | 06.02. 20:15 | SO | SH Ivančice |
18. kolo 19.02.2016 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
O2A1801 | Sokol Saňaři Sokolnice | Remos Oslavany | 19.02. 18:45 | PÁ | SH Rousínov |
O2A1802 | 1. FTD Oranjes Dubňany | FK Orli Bučovice | 20.02. 18:00 | SO | SH Dubňany |
O2A1803 | Gladiators Brno | Tomson STŽ Brno | 21.02. 19:00 | NE | SH Brno Střední |
O2A1804 | SK Líšeň Brno | FPO Blansko | 20.02. 18:30 | SO | SH Rousínov |
O2A1805 | Slovan Brno | Panama Boys Brno | 19.02. 19:45 | PÁ | SH Pohořelice |
O2A1806 | TJ Studnice | Orli BeF Kotvrdovice | 21.02. 18:15 | NE | SH Vyškov - Purkyňova |
19. kolo 26.02.2016 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
O2A1901 | TJ Studnice | Sokol Saňaři Sokolnice | 27.02. 17:15 | SO | SH Vyškov - Purkyňova |
O2A1902 | Orli BeF Kotvrdovice | Slovan Brno | 26.02. 19:30 | PÁ | SH Jedovnice |
O2A1903 | Panama Boys Brno | SK Líšeň Brno | 28.02. 17:15 | NE | SH Maloměřice |
O2A1904 | FPO Blansko | Gladiators Brno | 26.02. 20:45 | PÁ | SH Blansko |
O2A1905 | Tomson STŽ Brno | 1. FTD Oranjes Dubňany | 26.02. 20:00 | PÁ | SH Brno Bohunice |
O2A1906 | FK Orli Bučovice | Remos Oslavany | 27.02. 20:00 | SO | SH Vyškov - Purkyňova |
20. kolo 11.03.2016 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
O2A2001 | Sokol Saňaři Sokolnice | FK Orli Bučovice | 11.03. 18:45 | PÁ | SH Rousínov |
O2A2002 | Remos Oslavany | Tomson STŽ Brno | 12.03. 20:15 | SO | SH Ivančice |
O2A2003 | 1. FTD Oranjes Dubňany | FPO Blansko | 12.03. 18:00 | SO | SH Dubňany |
O2A2004 | Gladiators Brno | Panama Boys Brno | 13.03. 19:00 | NE | SH Brno Střední |
O2A2005 | SK Líšeň Brno | Orli BeF Kotvrdovice | 12.03. 18:30 | SO | SH Rousínov |
O2A2006 | Slovan Brno | TJ Studnice | 11.03. 20:15 | PÁ | SH Pohořelice |
21. kolo 18.03.2016 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
O2A2101 | Slovan Brno | Sokol Saňaři Sokolnice | 18.03. 20:15 | PÁ | SH Pohořelice |
O2A2102 | TJ Studnice | SK Líšeň Brno | 19.03. 17:15 | SO | SH Vyškov - Purkyňova |
O2A2103 | Orli BeF Kotvrdovice | Gladiators Brno | 18.03. 19:30 | PÁ | SH Jedovnice |
O2A2104 | Panama Boys Brno | 1. FTD Oranjes Dubňany | 06.12. 16:45 | NE | SH Brno Střední |
O2A2105 | FPO Blansko | Remos Oslavany | 18.03. 20:45 | PÁ | SH Blansko |
O2A2106 | Tomson STŽ Brno | FK Orli Bučovice | 19.03. 19:15 | SO | SH Brno Bohunice |
22. kolo 25.03.2016 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
O2A2201 | Sokol Saňaři Sokolnice | Tomson STŽ Brno | 25.03. 18:45 | PÁ | SH Rousínov |
O2A2202 | FK Orli Bučovice | FPO Blansko | 26.03. 18:00 | SO | SH Vyškov - Purkyňova |
O2A2203 | Remos Oslavany | Panama Boys Brno | 26.03. 20:15 | SO | SH Ivančice |
O2A2204 | 1. FTD Oranjes Dubňany | Orli BeF Kotvrdovice | 26.03. 18:00 | SO | SH Dubňany |
O2A2205 | Gladiators Brno | TJ Studnice | 27.03. 19:00 | NE | SH Brno Střední |
O2A2206 | SK Líšeň Brno | Slovan Brno | 26.03. 18:30 | SO | SH Rousínov |